نسخه ی نمایشی محصول

تجهیزات دانه بندی ما در اینجا نشان داده شده است .که معمولا برای جدا کردن ماده خارجی از دانه های خوب استفاده می شود. ماده از دانه بر اساس خواص فیزیکی متفاوتی از جمله اندازه، پاسخ مغناطیسی، سرعت تعلیق، تراکم، طول، شکل و استحکام جدا می شود. فرآیند جداسازی یک جنبه حیاتی برای اطمینان از کیفیت باران و گسترش عمر دستگاه است.

آسیاب غلتکی عمودی یک جنبه کلیدی آسیاب آرد است. با استفاده از این ماشین ذرات اندوسپرم اندازه خود را به تدریج کاهش می یابد به عنوان آنها را از طریق یک سری از غلتک های فولادی دوار عبور می کند. این غلطک ها دارای سطح صاف یا موجدار هستند و به طور معمول در جفت های متضاد مرتب شده اند تا قدرتمند ترین عمل خرد کردن را ارائه دهند. بعد از اینکه ذرات اندوسپرم از طریق غلطک ها رفته اند، آنها را به ذرات اندوسپرم خوب، سبوس درشت و دانه های گیاهی تقسیم می کنند. یک سیستم پیشرفته سنگ زنی و درجه بندی ارائه یک بازده غربالگری برجسته، بهداشت عالی و جداگانه بسیار خوب است، همه در یک ماشین واحد است که فضای بسیار کمی را در بر می گیرد.

در اینجا در Pingle ما یک سری کامل تجهیزات مورد نیاز برای آرد میلز ارائه می دهیم. هنگامی که مشتریان از ما سفارش می دهند، می دانند که تجهیزات ما دانه های خود را به دست می آورند و آن را به آرد با کیفیت تبدیل می کنند که منجر به کاهش تولید و هزینه های کار می شود.