گالری محصولات

آرد یک ماده شگفت انگیز است که در انواع مختلفی از غذاهای طعم دهنده ای شگفت آور استفاده می شود. این یک غذای اساسی در رژیم غذایی افراد در سراسر جهان است. گروپ شرکت ماشین آلات آرد با مسئولیت محدود هبی PINGLE، می تواند مشتریان آینده نگر با تجهیزات اختصاص داده شده و راه حل های فنی برای پردازش فوق العاده دانه های محبوب مانند ذرت و گندم ارائه دهد.

ظرفیت تولید سالانه ما برای ماشین آلات آسیاب آرد تقریبا 300 واحد است. کارگاه شرکت با تجهیزات پردازش پیشرفته مانند دستگاه برش لیزری CNC آلمان، مرکز پردازش کامل اتوماتیک، ماشین تراش CNC، دستگاه خمش CNC و خط پوشش پودر الکترواستاتیک با درجه حرارت بالا تجهیز شده است.

از زمان تاسیس ما، ما فلسفه مدیریت ما با محصول جدید بازار، فن آوری های جدید و روند جدید غنی شده است. خط تولید ما از دستگاه جمع و جور مستقل به دستگاه سنگ شکن بزرگ با اندازه های مختلف می باشد. ما توانایی تجهیزات روزانه را با وزن دهی از چند تن، ده ها تن، صدها تن و حتی هزاران تن را داریم. ما 40 پتنت را به دست آورده ایم و محصولات ما به طور گسترده توسط مشتریان در بازارهای داخلی و خارج از کشور شناخته شده است.